Архів подій

НАБІР НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ В ДЕРЖАВНУ ПРИКОРДОННУ СЛУЖБУ УКРАЇНИ!

 

 

22 листопада в Бериславський медичний коледж завітав представник Державної прикордонної служби України, який провів профорієнтаційну роботу щодо майбутнього вибору професії.


 23 листопада у Бериславському медичному коледжі  пройшов  День регіону. Колеги з Херсонського базового медичного коледжу та Генічеського медичного училища завітали до музею коледжу. У ході екскурсії студенти ознайомили всі присутніх з 55-річною славною історією розвитку, становленням сучасного  медичного навчального закладу – Бериславського медичного коледжу.
Цікаво і змістовно пройшла практична конференція на тему «Хоспісна та паліативна допомога. Стан. Проблеми. Перспективи». Викладач  Херсонського базового медичного коледжу  Борискін Сергій Вікторович  ознайомив усіх присутніх з  системою роботи волонтерського загону, формами роботи зі студентами з напрямків волонтерського руху у навчальному закладі.

Детальніше...

Мітинг-реквієм з нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років
”Україна пам’ятає!"


 24 листопада відбулася лінійка-реквієм, присвячена Дню пам’яті жертв трагічної події в історії України.
Під час проведення лінійки студенти зачитали історичні факти про жертви Голодомору, декламували поезії, вшанували пам′ять загиблих хвилиною мовчання та запалили свічки на знак незгасимої віри в силу духу українського народу.

Детальніше...

«Молодь Бериславщини за життя без СНІДу»

 У рамках молодіжної акції «Молодь Бериславщини – за життя без СНІДу» 1 грудня на вулицях міста за участю волонтерів – учнів ліцею Бериславського медичного коледжу спільно з Бериславським районним центром соціальної служби  для сім’ї, дітей та молоді у центрі міста було організовано інформаційні центри, де розповсюджувалися інформаційно-профілактичні  буклети щодо профілактики ВІЛ/СНІД.

Ліцеїсти розповіли громадянам міста, що таке СНІД, як можна заразитись, якими шляхами ВІЛ передається, як боротись із ним, що потрібно зробити для виявлення вірусу та інше. Подякували слухачам за увагу та подарували їм власноруч виготовлені пам’ятки «Допоможи собі сам!» та червоні стрічки (1991 року художник Франк Мур створив цей символ надії, який поєднав людей у боротьбі зі СНІДом).

Організатор ліцею Ємець Ю.О.

Детальніше...

14 листопада - День боротьби з діабетом

Міжнародний день боротьби з діабетом – це день, який слугує нагадуванням людству про те, що поширюваність цього захворювання нестримно зростає. Тому студенти закладу під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Запорожця Р.М. та викладачів коледжу Азарової Л.І., Литвинової А.Е. не стали осторонь даного питання і цього дня провели акцію «Діабету – стоп», метою якої стало підвищення обізнаності населення про діабет, студенти провели роз’яснювальну роботу серед населення Бериславського району щодо симптоматики та профілактики даного захворювання.


Більше статтей...
Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 11 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования