Архів подій

Ось і закінчився черговий навчальний рік. Спливли в історію безкінечні заняття, перескладання, консультації, самостійні та контрольні роботи, перші іспити. І уже стоять на сцені Бериславського медичного коледжу випускники 9 класу ліцею біолого-хімічного профілю 2018 року, до речі, найбільшого класу в нашій історії. Сьогодні 24 учня отримали документи про освіту, 3 з них – з відзнакою: Колпакова Анастасія, Рудак Юлія та Федоренко Дар’я.
Щемливо було на серці у кожного з присутніх на казковому святі. Адже в цей тривожний час вирушають наші вихованці у незвідану путь, обираючи професію, а хтось продовжує навчання у вже рідному ліцеї. Як складеться їх доля – таємниця. Та подумки усі присутні бажали їм щастя та мирного неба над головою.

Детальніше...

За ініціативи Голови правління ПАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів» та ТОВ «АДМ Таврійський елеватор» Чередніченка Олександра Миколайовича відділення післядипломної освіти Бериславського медичного коледжу стало координатором курсів для працівників з надання першої невідкладної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Метою проведення курсів є засвоєння працівниками найбільш  ефективних практичних прийомів з надання першої допомоги при серцево-судинних порушеннях, зупинці дихання, ускладненнях роботи серця, значній кровотечі, пошкодженнях голови та хребта.


Заняття проводили провідні фахівці Каховської станції екстреної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф на чолі з головним лікарем Жаром Ігорем Йосиповичем та лікарем швидкої Струком Василем Дмитровичем.

Детальніше...

Нині в нашій країні професія медичної сестри набуває нових висот, нового розвитку. Упродовж останніх років медсестрам потрібно дедалі більше професійних знань. Важливо мати жагу до навчання та добре засвоювати практичний матеріал.

Щоб перевірити впевненість та чіткість дій майбутніх фахівців  в їх практичній діяльності 31 травня 2018 року в актовому залі коледжу зібрались студенти ІІІ курсу спеціальності 5.12010102 «Сестринська справа»  змагались за звання «Краща медична сестра – 2018».

Детальніше...

Ми – учні ліцею, ми – молодь Європи!

Учні ліцею біолого-хімічного профілю також долучилися до святкування Дня Європи. Вони оформили інформаційний стенд, де були висвітлені країни-члени Європейського союзу та умови безвізового режиму між Україною та ЄС, а також зазначили девіз Європейського Союзу - "Єдність у різноманітті", якого дотримуються.

Детальніше...

22 травня з нагоди Дня Європи в нашому навчальному закладі відбулися урочистості під гаслом «В Європу з Україною в серці!».
Студенти коледжу під керівництвом заступника директора з виховної роботи та кураторів академічних груп, які були задіяні в урочистостях, привернули увагу до таких європейських цінностей, як свобода, демократія, рівність, людська гідність та права людини, чуйність та взаємоповага, людяність, терпимість і небайдужість. Також наголосили, що Європа починається не за кордоном України, а починається у серці кожного українця.

Детальніше...

Більше статтей...
Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 11 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net