Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Бібліотека

  Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

  Бібліотека коледжу як науковий, навчальний, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ коледжу своїми головними завданнями має:

   З початку заснування Бериславського медичного фахового коледжу 1962 року для забезпечення навчально-виховного процесу було створено і бібліотеку. Склалося так, що в царині медичної освіти бібліотека нашого навчального закладу є храмом науки для студентів, допоміжним навчально-методичним джерелом для викладачів.

  Бібліотека сьогодні – це сучасний центр освітнього навчального процесу в навчальному закладі, який відкриває електронний ресурс для читачів.

  Книжковий фонд бібліотеки становить 18440 примірників книг, з них: навчально-методичної літератури – 12230, художньої літератури – 6210.

  Щорічно фонд бібліотеки оновлюється шляхом поповнення новими підручниками професійного спрямування, періодичними виданнями.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж