Бібліотека

Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

Бібліотека коледжу як науковий, навчальний, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ коледжу своїми головними завданнями має:

-        забезпечення необхідною літературою навчально-виховного процесу

-        повноцінне і якісне обслуговування викладачів і студентів

-        оперативне інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів на основі широкого доступу до бібліотечних фондів та інформаційних ресурсів.

Детальніше...

Історія становлення

 З початку заснування Бериславського медичного коледжу 1962 року для забезпечення навчально-виховного процесу було створено і бібліотеку. Склалося так, що в царині медичної освіти бібліотека нашого навчального закладу є храмом науки для студентів, допоміжним навчально-методичним джерелом для викладачів.

Детальніше...

Фонд


Бібліотека сьогодні – це сучасний центр освітнього навчального процесу в навчальному закладі, який відкриває електронний ресурс для читачів.

Книжковий фонд бібліотеки становить 18440 примірників книг, з них: навчально-методичної літератури – 12230, художньої літератури – 6210.

Щорічно фонд бібліотеки оновлюється шляхом поповнення новими підручниками професійного спрямування, періодичними виданнями.

Детальніше...

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 17 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net