Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Умови проживання

  Науково-технічний прогрес, який домінує в сучасному світі надає вищій освіті масового характеру. Кількість студентів постійно зростає. Студентство перетворилось в найкультурнішу частину молоді в усіх країнах і є важливим джерелом поповнення інтелектуального потенціалу будь-якого суспільства. 

  "Студент" (з лат. studens — що старанно працює, займається; лат. studiosus - що цікавиться) в "Українському педагогічному словнику" трактується як учень вищого навчального закладу. У Стародавньому Римі та в часи середньовіччя студентом називали кожного зайнятого процесом пізнання. З появою у XII ст. університетів термін "студент" застосовували до тих, хто навчався (спочатку і до тих, хто викладав) в університетах. Після введення в університетах вчених звань для викладачів (магістра, професора та ін.) студентами називають лише тих, хто в них навчається.    

  За законами України студент — особа, яка в установленому порядку зарахована до вищого навчального закладу та навчається за денною (очною), вечірньою або заочною, дистанційною формами навчання з метою здобуття певних освітнього й освітньо-кваліфікаційного рівнів. Нині до студентів відноситься численна група молоді 18–24 років, що навчається. На цей вік припадають головні соціальні події в житті людини: вибір професії і здобуття професійної освіти та соціального статусу. 

  Проте, які б визначення поняттю "студенство" не давали словники, цей період в житті кожної людини є насиченим, цікавим та пізнавальним. І одним із важливих факторів, які впливають на якість навчання, є умови проживання.
  Саме тому у вересні 2011 року у Бериславському медичному коледжі було відкрито нове приміщення гуртожитку.


  Бериславський медичний коледж повноцінно забезпечує всіх охочих 
  студентів проживанням у гуртожитку, який збудували ще у вересні 2010 року на 75 місць. Проживають мешканці в досить комфортних три-, дво- та одномісних кімнатах із якісними меблями та сучасним ремонтом студентських кімнат, у кожній з них є холодильник та умивальник. До побутових зручностей також входять 2 кухні з сучасними електроплитами, 2 душові кабінки на першому поверсі, ізолятор та кімната дозвілля. Теплом та гарячою водою забезпечує автономне газове опалення. Діти-пільговики мають можливість проживати тут безкоштовно. 

  Крім того, в гуртожитку мешканці вчаться готувати повноцінні сніданки, обіди та вечері тому, що куховарити на таких кухнях -  одне задоволення.

  Маєте вільну хвилинку? Завітайте до кімнати відпочинку. Тут можна переглянути телепередачі, послухати музику, а можна просто поспілкуватися з друзями.

  Для мешканців гуртожитку часто організовуються різноманітні програми, вечори, тематичні заходи.

  Навесні першими мешканцями було посаджено фруктовий сад. Сподіваємося, що плоди з висаджених яблунь, груш, слив та вишень будуть приносити радість ще не одному поколінню майбутніх медиків.

   

   

  Переймаються гуртожитком і працівники, і студенти. Це вахтери, робочий, прибиральниця, вихователь та завідувач гуртожитку Віктор Миколайович Магда. Створено студраду гуртожитку, яка на чолі з активом студентів та вихователем організовує дозвілля та переймається побутовими проблемами, проведенням чистих четвергів, прибиранням прибудинкової території, щоденних санітарних рейдів. Не минають осторонь і куратори, які щодня по черзі опікуються студентами у гуртожитку, адже там проживають не лише студенти, а й учні ліцею біолого-хімічного профілю при БМК. За розпорядком дня гуртожиток зачиняється о десятій вечора.

  Ласкаво просимо до гуртожитку!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж