21 березня увесь світ відзначає день ,,дітей сонця" -Міжнародний день людини з синдромом Дауна. В Україні малюків синдромом Дауна, народжується щороку понад 400, це кожна 700 дитина, кожного п’ятого з них батьки залишають у пологовому будинку. Родини, які виховують таких дітей, щоденно стикають з непростими проблемами. І в Україні ледве набереться відсоток дітей із синдромом Дауна, які навчаються разом з іншими школярами або ходять у садочки. Проблемою для таких дітей є й відвідування громадських і культурних закладів. Ще більші виклики із соціалізацією постають перед дорослими людьми із синдром Дауна. Щоправда останнім часом ситуація трохи покращилася, однак нашому суспільству ще треба вчитися сприймати особливих людей як рівних, допомагати їм, надавати можливості навчатися і адаптуватися в суспільстві.
В рамках проведення тижня майстерності циклової комісії професійно-практичної підготовки (Внутрішня медицина) викладачкою Михальцовою Д.В. був проведений конкурс з дисципліни "Педіатрія" під назвою "Молочні ріки", в якому взяли участь студенти ІІІ курсу відділення "Лікувальна справа". Під час конкурсу майбутні фахівці демонстрували свої теоретичні знання та практичні навички. Учасники заходу виконували складні завдання, які потребували не лише знань предмету, а й логічного мислення та ерудованості. Всі студенти показали високий рівень предметної підготовки.
14 березня в рамках тижня професійної майстерності циклової комісії природничо-наукової підготовки та фізичного виховання викладачкою Коваленко Євгенією для студентів 211 академічної групи відділення "Сестринська справа. Фармація" був проведений конкурс "Кращий знавець з мікробіології".
"Нумо, дівчата!"Під таким гаслом пройшов конкурс-вікторина для учнів ліцею 8 і 9 кл., присвячений 8 березня. Обидві команди продемонстрували чудові знання з різних предметів, проведено фотоконкурс "Відомі жінки України", співали пісню"Ой у лузі червона калина...". Класні керівники: Шаповалова С.І та Іщенко М.О. доклали максимум зусиль, щоб створити дружню й емоційну атмосферу. І, зважаючи на емоції дітей, їм це вдалося!Такі зустрічі допомагають згуртувати й підтримати дітей в нелегкий для нас всіх час. Чудовий кокурс зарядив усю ліцейську родину весняним настроєм та позитивними емоціями.
8 березня в Бериславському медичному фаховому коледжі було проведено захід "Весна, як жінка". На цьому заході також були проведені підсумки фотоконкурсу"Міс Коледжу 2023".
Вітаємо переможницю І етапу Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з української мови і літератури-2023, організатором якої є Національний університет “Острозька академія” Мурушкіну Діану, студентку 121 академічної групи (підготувала викладач української мови та літератури Марина Іщенко) Олімпіада у в игляді інтернет-тестування проходила з 20 лютого до 5 березня 2023 року як інтернет-тестування, що містило завдання з української мови й української літератури. За складністю тести з української мови відповідали рівню завдань національного мультипредметного тесту, а з української літератури – зовнішнього незалежного оцінювання. За результатами конкурсу Діана отримала запрошення на участь у фінальному етапі конкурсу. Успіхів тобі, Діано, і подальших перемог!
28 лютого в навчальному закладі викладачами Покрищенко Оленою та Зимою-Худяковою Іриною була проведена науково-практична конференція на тему: «Ревматоїдні артрит. Сучасна ревматологія – еволюція поглядів. Особливості фізичної реабілітації при ревматоїдному артриті» для студентів спеціальності 223 «Медсестринство». Оскільки пізнавальна діяльність в медицині проявляється в процесі розширенню співпраці та самореалізації з спеціалістами суміжних спеціальностей (реабілітологами, ревматологами, лікарями загальної практики,) для формування дієвої мультидисциплінарної команди фахівців, відродження наступності у лікуванні та єдиного розуміння проблеми із розробкою ефективних алгоритмів діагностики та лікування пацієнтів з ураженнями апарата руху та опори.
Навчально- теоретична конференція з фармакології
«Сучасні лікарські форми. Терапевтичні системи».
Для фармацевтичної промисловості, як і для інших галузей виробництва, характерна зміна поколінь продукції, що випускається. На базі новітніх наукових відкриттів створюються принципово нові, досконаліші й продуктивні технологічні процеси. Перспективи розвитку фармацевтичних технологій визначаються вимогами сучасної фармакотерапії і передбачають створення максимально ефективних з лікувальної точки зору лікарських препаратів. Згідно з прогнозом від фармацевтичної промисловості слід очікувати значного прогресу в розробці нових лікарських препаратів, що містять нові субстанції, а також препаратів з використанням інноваційних систем введення і доставки ліків в організм людини. Таким чином, не тільки широкий асортимент лікарських речовин, але і різноманіття їх лікарських форм дозволить проводити ефективну фармакотерапію з урахуванням характеру захворювання. Найбільша увага серед лікарських форм з регульованою швидкістю вивільнення ЛР приділяється терапевтичним системам.