Міжнародні відносини

Відвідуваність курсів польської мови


До уваги!

КЗ «Бериславський медичний коледж» ХОР співпрацює з вищими школами Польщі.

Співробітництво з міжнародними навчальними закладами сприяє обміну новітніми освітянськими методиками та практиками, а  також можливості навчання за кордоном.

Для вступу до польських вишів  та  з  метою покращення успішності навчання  студентів закордоном в Бериславському медичному  коледжі організовані КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ, які проходять два рази на тиждень, вівторок і четвер, початок занять о 16 годині.

Слухачами курсів можуть бути всі бажаючі.

Сайт Бериславського медичного коледжу пропонує до вашої уваги електронний журнал відвідуваності курсів польської мови.


Відвідуваність курсів польської мови - ПЕРЕГЛЯНУТИ

Шановні студенти!

Запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією навчання в Гуманітарно-економічній академії в місті Лодзь(Республіка Польща), яка пропонує студентам 23 напрямки I ступеня (бакалавріат) і 7 напрямків II ступеня (магістратура), а також післядипломне навчання, можливість навчання англійською мовою. З 2007 року Академія має дозвіл на підготовку докторантів в області гуманітарних наук. Академія гуманітарних наук і економіки  –  це вищий навчальний заклад креативних і сучасних технологій. Освіту можна отримати за всіма напрямками на стаціонарній та заочній формах  з використанням платформи дистанційного навчання.


Спеціально для іноземних студентів реалізується краща в Польщі програма підвищення кваліфікації медичних працівників, а також курси польської мови.

Відмінною рисою Академії є індивідуальний підхід до кожного студента, а також розвиток творчого потенціалу. Гуманітарно-економічна академія в Лодзі реалізує процес підготовки нових програм навчання відповідно до вимог європейських освітніх стандартів. Студенти можуть скористатися програмою стажування і практик як в Польщі, так і за кордоном (програма Еразмус+).

Студенти, які мають Карту Поляка, можуть отримувати стипендію на рівних правах з громадянами Польщі (до 1740 злотих в місяць).

Академія розміщена в центрі міста Лодзь – індустріальному серці країни. Лодзь – це місто бізнесу та інвестицій. Місто притягує молодь, яка хоче реалізувати свої можливості та ідеї, а його унікальна атмосфера допомагає розкритися творчому потенціалу.

http://www.ahe.lodz.pl/ru

ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ

29 вересня у місті Нова Каховка відбулося урочисте відкриття  ювілейного Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв привітав всіх учасників Форуму відзначивши, що розвиток інвестиційної діяльності Херсонщини є одним з пріоритетних напрямків економіки регіону, адже закладає довгостроковий фундамент для економічного зростання, надходження фінансів до місцевих бюджетів, створення нових робочих місць, покращення інфраструктури.
У рамках проведення форуму директором Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктором Короленко, виконуючим обов’язки директора Бериславського медичного коледжу Володимиром Кучером підписано Меморандум про співпрацю з віце-канцлером Академії гуманітарних наук і економіки Евою Пувачевською (м. Лодзь Республіка Польща).

Детальніше...

Міжнародні відносини

ЛИСТИ ПІДТРИМКИ

У ці непрості дні, які зараз переживає увесь народ України, дуже важливим є питанням збереження єдності та суверенності нашої держави. Почуття патріотизму та відповідальності за долю власної країни переповнюють, напевно, кожного українця. Увесь колектив Бериславського медичного коледжу не залишається байдужим до проблем сьогодення. Проте, дуже приємно відчувати, що інші європейські народи теж не стоять осторонь, а щиро підтримують нас, українців.На адресу Бериславського медичного коледжу надійшли листи від польських вишів, з якими наш навчальний заклад уклав договори про партнерство та співпрацю,  зі словами співчуття за загиблими під час бойових дій у Києві та зі сподіваннями на мирне вирішення проблем, у зв’язку із ескалацією військових дій з боку Російської Федерації по відношенню до Криму та України. Зокрема ми отримали такі листи від Вищої державної професійної школи ім. ротмістра Вітольда Пілецького в Освенцимі (ректор  - професор Вітольд Станковський),  Вищої державної техніко-економічної школи ім. ксьондза Броніслава Маркевича в Ярославі (ректор – професор Вацлав Вежбенєц), Вищої медичної державної професійної школи в Ополі (ректор – Томаш Гальський), Вроцлавського державного медичного університета ім. Пястів  Шльонських (ректор – професор Марек Зентек), Люблінського державного медичного університету (ректор – професор Анджей Дроп та директор Інституту медсестринства та охорони здоров’я – професор Ірена Вронська), від керівництва польського медичного об’єднання «Polonia Medyczna».Увесь колектив Бериславського медичного коледжу висловлює щиру подяку  за підтримку та небайдужість польських партнерів.

Володимир Кучер,

директор Бериславського медичного коледжу


ОФІЦІЙНИЙ ВІЗИТ ДО ПОЛЬЩІ

З 8 по 10 квітня 2013 року делегація комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради у складі директора коледжу  Кучера В.П.  відвідали Вищу Школу ім. ротмістра Вітольда Пілецького та Інститут медсестринства, м. Освєнцим, Польща.
Під час візиту були обговорені питання взаємодії двох медичних навчальних закладів, зокрема з покращання розуміння специфіки підготовки медсестринських кадрів в обох країнах, процесу теоретичного та практичного навчання з клінічних дисциплін, технічне оснащення та матеріальна база, робота бібліотеки та комп’ютерних класів, проходження практики в лікувальних закладах, студентське самоврядування тощо.
Окрім того розглядалися питання обміну досвідом студентів та викладачів  для більш плідного пізнання медичної науки та практики в обох країнах, їх історії, культури та традицій. Також обговорювалися можливості участі викладачів та студентів в науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах тощо.
З польської сторони в перемовинах взяли участь: ректор Вищої Школи ім. ротмістра Вітольда Пілецького, пан Вітольд Станкевич, директор Інституту Медсестринства, м. Освєнцим, Польща, пан Єжи Кмечік, професор Зігмунд Пуцко, декани медсестринського відділення. За результатами обговорення питань був  складений інформаційний лист про наміри та співпрацю двох навчальних закладів.
Якщо бажаєте отримати додаткову інформацію про Інститут медсестринства м. Освєнцима, Польща, звертайтеся за адресою: www.pwsz-oswiecim.pl

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 20 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net