Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Напрямки виховної роботи

  Ми не можемо зробити дитину

   щасливою, але в наших силах дати

   дітям прагнення до щастя, віру в те,

   що людина може бути щасливою

   Г.С. Сковорода

  Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному та політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері виховання, мета якої формувати всебічно й гармонійно розвинену, творчу та активну людину. Завдання коледжу сьогодні – забезпечити всебічний розвиток особистості кожного студента, створивши необхідні для цього умови.

  В Україні історично склалася своя система виховання, яка максимально враховує національні риси і самобутність українського народу. Головною метою національного виховання на сучасному етапі, як зазначено у Концепції національного виховання, є передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності погляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України, які включають в себе національну самосвідомість, розвинену духовність, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, розумову, фізичну, екологічну культуру, розвиток індивідуальних здібностей і таланту.

  Отже, виховна діяльність Бериславського медичного фахового коледжу зорієнтована на забезпечення студента усіма необхідними знаннями, уміннями, навичками суспільного досвіду й поведінки, притаманним молодій людині української держави.

  ОРГАНІЗАЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

   Виховна робота в Бериславському медичному фаховому коледжі базується на реалізації Державної національної програми «Освіта. Україна. ХХІ століття» і нормативи документів з питань виховання молоді.

  Метою виховної роботи  коледжу є забезпечення умов для становлення розвитку і саморозвитку особистості студента, майбутнього спеціаліста, який володіє гуманістичним, світоглядним потенціалом, культурою і громадянською відповідальністю, орієнтованими на професійну, інтелектуальну і соціальну творчість.

   Виховним процесом керує заступник директора з виховної роботи спільно з:

  - культорганізатором;

  - керівниками академічних груп;

  - класними керівниками;

  - завідуючими відділеннями.

  Традиційно значна увага приділяється виховній роботі в Бериславському медичному фаховому коледжі. Особливості організації виховної роботи, її форм та методів, підзвітність багатьом інстанціям, пов’язані з тим, що понад 60% студентів коледжу є неповнолітніми. Тому процес виховання упорядкований через координованість дій ланки “керівник академічної групи – студент – батьки”. Саме це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до студентів. Виховна робота проводиться згідно плану, який розроблений на підставі вимог чинного законодавства та забезпечує реалізацію духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя . Систему планування виховної роботи складають: плани роботи кураторів груп, методичного об’єднання кураторів груп, вихователі гуртожитку, зав. відділенням.

  ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

  - Національно-патріотичне

  - Морально-естетичне

  - Правове

  - Трудове

  - Виховання здорового способу життя

  - Фізичне

  - Громадянське

   ФОРМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИХОВНИХ ЗАВДАНЬ

  - Проведення тижнів національно-патріотичного та місячнику правового виховання, тижня української мови і літератури.

  - Проведення науково-практичних конференцій.

  - Проведення  конкурсів професійної майстерності.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж