Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року

  2 вересня 2019 року у навчальному закладі відбулися традиційні урочистості, присвячені Дню знань та початку нового навчального року. Усі радо вітали та приймали в коледжну родину нове покоління майбутніх медичних працівників: студентів 111, 112, 211, 212, 113 академічної групи та їх кураторів Скакун О.Ю., Бай І.О., Голубничу Л.П., Шевченко А.О., Аркушенко Г.Г.; і нове поповнення учнів 8 класу ліцею біолого-хімічного профілю та їх класного керівника Іщенко М.О.

  Спортивна гордість коледжу

  20 червня 2019 року відбулося планове засідання обласного науково-методичного об’єднання завідуючих кафедрою, керівників фізичного виховання, голів спортивних клубів закладів вищої освіти, на якому були підведені підсумки роботи з фізичного виховання та спортивно-масової роботи за 2018-2019 навчальний рік серед студентської молоді.

  Подорож до Львова

  Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

  Екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.

  Свято до Дня медичного працівника

  Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають професійне свято – День медичного працівника. Медичні працівники - це люди важливої і відповідальної професії, яким ми від народження і до останнього подиху довіряємо найдорожче: своє життя та здоров’я. Своєю добротою, знанням справи вони повертають сотні і тисячі людей до повноцінного життя.

  Наркоманія… Чи є майбутнє?

  Наркоманія – одна з найболючіших проблем сучасності. За оцінками екпертів ВООЗ наркотики вживають до чотирьох відсотків мешканців нашої планети. І хоча боротьбу з розповсюдженням наркотиків було розпочато понад сто років тому, проте кількість наркоманів зростає.

  Зустріч ліцеїстів з представником поліції Бериславського відділу

  На сьогоднішній день надзвичайно гострою є проблема зростання злочинності серед неповнолітніх. З метою профілактики правопорушень, попередження злочинності та виховання норм поведінки неповнолітніх 6 червня у навчальному закладі відбулася зустріч ліцеїстів з старшим інспектором з ювенальної превенції Бериславського відділу поліції Теслею Олександром Віталійовичем.

  ВІТАЄМО!
  Збірну команду дівчат, яка з 29-31 травня 2019 року брала участь у змаганнях з баскетболу 3х3 в рамках програми Спортивних ігор України серед студентів коледжів у місті Львів та здобула VI місце. Тренер команди - викладач фізичного виховання Сугак Валентин Анатолійович, керівник фізичного виховання - Левченко Валерій Анатолійович. 

  Сторінка 1 із 29

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж