Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Спортивна гордість коледжу

  20 червня 2019 року відбулося планове засідання обласного науково-методичного об’єднання завідуючих кафедрою, керівників фізичного виховання, голів спортивних клубів закладів вищої освіти, на якому були підведені підсумки роботи з фізичного виховання та спортивно-масової роботи за 2018-2019 навчальний рік серед студентської молоді.

  Подорож до Львова

  Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

  Екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни, в якій ви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.

  Свято до Дня медичного працівника

  Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають професійне свято – День медичного працівника. Медичні працівники - це люди важливої і відповідальної професії, яким ми від народження і до останнього подиху довіряємо найдорожче: своє життя та здоров’я. Своєю добротою, знанням справи вони повертають сотні і тисячі людей до повноцінного життя.

  Наркоманія… Чи є майбутнє?

  Наркоманія – одна з найболючіших проблем сучасності. За оцінками екпертів ВООЗ наркотики вживають до чотирьох відсотків мешканців нашої планети. І хоча боротьбу з розповсюдженням наркотиків було розпочато понад сто років тому, проте кількість наркоманів зростає.

  Зустріч ліцеїстів з представником поліції Бериславського відділу

  На сьогоднішній день надзвичайно гострою є проблема зростання злочинності серед неповнолітніх. З метою профілактики правопорушень, попередження злочинності та виховання норм поведінки неповнолітніх 6 червня у навчальному закладі відбулася зустріч ліцеїстів з старшим інспектором з ювенальної превенції Бериславського відділу поліції Теслею Олександром Віталійовичем.

  ВІТАЄМО!
  Збірну команду дівчат, яка з 29-31 травня 2019 року брала участь у змаганнях з баскетболу 3х3 в рамках програми Спортивних ігор України серед студентів коледжів у місті Львів та здобула VI місце. Тренер команди - викладач фізичного виховання Сугак Валентин Анатолійович, керівник фізичного виховання - Левченко Валерій Анатолійович. 

  Білий халат – обличчя студента БМК

  Сестру я визначаю по тому, який у неї халат – чистий, випрасуваний, накрохмалений, застібнутий на всі ґудзики, значить, такій медичній сестрі можна довіритись. Значить пишається своєю професією, халат одягає, як казкова королева мантію.

  П.Е.Бейлін

  Віват, талановиті та обдаровані!

  Промайнув навчальний рік пізнання, розуму, терпіння й наполегливості. Навчальний  рік, який  показав, що Бериславському медичному коледжу є ким пишатися та на кого рівнятися. Талановиту молодь нашого закладу можна порівняти з безкраїм океаном, в який впадають і підживлюють своєю енергією  невгамовні ріки творчості  та мистецтва, активної громадської позиції.

  Сторінка 1 із 28

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж