Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Обережно: застуда чи грип!

  Холодна пора року може бути наповнена чарівними миттєвостями, але простудні легко зіпсують трудові будні та довгоочікуваний відпочинок. Простудні захворювання є найпоширенішими недугами. 


  Чи завжди ми знаємо на що захворіли? Симптоми ГРВІ, грипу та застуди зовнішньо схожі, але це зовсім різні хвороби. За звичайною, на перший погляд, застудою може ховатися щось небезпечніше. І навпаки: хворий поспішає вживати сильнодійні ліки тоді, коли досить лише відлежатися з гарячим чаєм. Чим відрізняється грип від застуди? Як не помилитися з діагнозом та лікуванням?
  В рамках тижня майстерності викладачів циклової комісії фармацевтичних дисциплін 30 січня Аркушенко Г.Г. та Двірна Л.М. презентували науково-практичну конференцію «Обережно: застуда чи грип!».
  У ході конференції були висвітлені головні відмінності між грипом та застудою, основними симптомами й ускладненнями цих хвороб. Студенти продемонстрували присутнім симптоми лихоманки, нежитю та вірусної пневмонії на макетах, які виготовили власноруч. Особливу увагу організатори конференції приділили правилам лікування, профілактики грипу та застуди. Студенти розповіли про лікарські засоби та правила їх вживання в конкретних випадках. 
  Завдяки проведеній конференції присутні отримали знання про захворювання грипу та ГРВІ, навчилися проводити лікування та основні заходи щодо профілактики цих хвороб. 
  Такий захід є поштовхом для активного залучення студентів до здорового способу життя, для зміцнення свого здоров’я.

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ

   

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж