Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки  видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

  Світ не знав такої поетеси. Безсмертна іскра Прометея запала глибоко в її серце і загорілася ясним вогнем. В промінні цього вогню світ пізнав творіння української поетеси, пройняті філософськими роздумами про людину очікуваного майбуття, сповнені незборимої сили заперечення зла і ствердження добра.

  Героїзм,з яким поетеса переборювала свої муки, робив Лесю Українку наймужнішою серед численних тогочасних поетів.

  Леся Українка прожила хоч і коротке, проте надзвичайно цікаве життя – життя сповнене любові, добра, сили волі, мужності і краси. Тому недаремно її твори користувалися і користуються надзвичайною популярністю.

  Сьогодні в навчальному закладі працівниками бібліотеки – Ревенко Т.С. та Сенченковою. Л.В. було проведено пізнавальний  бібліотечний захід  за участі  любителів поетичного слова Л.Українки, студентів академічних груп першого курсу. Під час заходу студенти ознайомилися з біографією видатної поетеси, та її творчістю. Також студенти стали активними учасниками заходу із задоволенням декламували вірші Лесі Українки.

   Пройдуть  століття , а  живе слово Лесі Ураїнки буде жити вічно!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2021 Бериславський медичний коледж