Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  26 лютого 2021 року в начальному закладі був проведений навчальний практичний тренінг по наданню першої долікарської допомоги для викладачів коледжу. Тренінг провів лікар-анестезіолог вищої категорії КНП Бериславська центральна районна лікарня» Котенко Л.В.

  На тренінгу викладачі ознайомилися з основами першої  долікарської допомоги при різних ситуаціях, що можуть виникнути під час навчального- виховного процесу,а також мати змогу практично виконати маіпуляції

  Сьогодні не можна назвати жодної сфери виробництва, де б людина не стикалася з хімією. Практично все життя суспільства пов’язане з численними речовинами, що нас оточують, і хімічними процесами, що відбуваються навколо нас і всередині нас. Хімічними знаннями повинна володіти кожна цивілізована людина.

  Тому, 25.02.2021 року в рамках предметного тижня циклової комісії природничо-наукової підготовки та фізичного виховання викладачем  Димченко Л.І. було проведено інтелектуальне шоу «Хімічні перегони» у форматі «Своя гра» між   командами «Електрон»(112 група) та «Ферум»   (113 група).   

  За допомогою різноманітних питань студенти неодноразово доводили необхідність знань хімії у побуті та медичній галузі.

  Вітаємо переможців команду «Ферум» (113 група)!  

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2021 Бериславський медичний коледж