Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Документи для вступу

   

  Вступники на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) подають заяву про участь у конкурсному відборі до Бериславського медичного фахового коледжу в паперовій формі ( заява отримується та заповнюється в приймальній комісії ).  

  Вступники на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) подають електронну заяву для участі в конкурсі.

  Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня.

  Прийом заяв та документів починається:

  29 червня та закінчується 13 липня о 18:00 - для 9 класу

  14 липня та закінчується 26 липня 18:00 - для осіб, які вступають на основі вступних іспитів та 2 серпня - для осіб, які вступають на основі сертифікатів ЗНО (для 11 класу).

  Вступні іспити - з 14 липня до 24 липня(для 9 класу).

  Вступні іспити- з 1 липня до 13 липня(для 11 класу).Шановні вступники на основі 11 класу!Звертаємо вашу увагу,що при вступі 2021 спочатку складаються вступні іспити,після чого - починається прийом документів.

  Оцінювання іспитів проводиться за 200-бальною системою. До наступного іспиту допускаються абітурієнти, котрі склали іспит не менше ніж 120 балів.Мінімальний бал ЗНО складає 100 балів.

   

  До поданої заяви вступник додає:

  • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-професійний) ступінь, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
  • сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, а також на вибір з предметів: біології, математики та історії України або складаються вступні іспити з української мови та на вибір з трьох предметів: біологія, математика або історія України, в будь-яких комбінаціях (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) за особистим вибором оригінал або копія;
  • документ, що посвідчує особу та громадянство (ID паспорт та витяг до нього, свідоцтво про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01.05.2021 року,), копію військового  квитка або приписне посвідчення;

  • медичну довідку за формою 086-о або її копію, копія картки щеплення;
  • шість кольорових фотокарток розміром 3×4 см;
  • документи, що дають право на пільги (оригінали та копії);
  • 2 поштові конверти з марками, паперова папка на зав’язках.

  Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, видані у 2018 - 2019 - 2020 та 2021 років.

  Прийом до коледжу здiйснюється за особистою заявою абiтурiєнта, в якiй вступники вказують спеціальність (спецiалізацію) та форму навчання. В заявi фiксується і завiряється особистим пiдписом вступника факт ознайомлення вступника з правилами прийому, наявністю лiцензiй i посвiдчення, сертифікатом про акредитацію відповідної спеціальності.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж