Комунальний заклад

    Бериславський медичний фаховий коледж

    Херсонської обласної ради

         

    Навчальний процес

    ЗНАННЯ!  ТВОРЧІСТЬ! УСПІХ!

    Основною метою системи освіти є створення умов для особистісного розвитку і творчої самореалізації кожного громадянина України, які можуть навчатися протягом усього життя, створювати і розвивати цінності громадянського суспільства. Саме тому виховання та розвиток творчих здібностей особистості є одним з важливих завдань вищої школи. Важливо розвивати творчий потенціал студентів, вчити їх критично мислити, швидко орієнтуватись у складних професійних ситуаціях і знаходити єдино правильні рішення.

    Розвивати творчість – це виховувати у студентів інтерес до знань, самостійність у навчанні, розширювати світогляд, формувати наполегливість у досягненні поставленої мети.

    Обдаровані та талановиті студенти характеризуються порівняно високим розвитком мислення, тривалим запам’ятовуванням навчального матеріалу, розвинутими навичками самоконтролю в навчальній діяльності, високою працездатністю, тощо. Їм властива висока розумова активність, підвищена схильність до розумової діяльності, свобода самовияву, багатство уяви, сформованість різних видів пам’яті, швидкість реакції, вміння піддавати сумніву і науковому осмисленню певних явищ, стереотипів, догм.

    Одним з пріоритетних завдань навчальної частини коледжу є виявлення обдарованої та талановитої молоді, розвиток їх потенціальних можливостей в подальшому.

    Тому одним із інструментів даної роботи є проведення предметних тижнів та олімпіад в навчальному закладі.

    Так протягом січня-лютого 2018 року у коледжі були проведені предметні олімпіади та конкурси з більшості загальноосвітніх дисциплін, у яких взяло участь 148 студентів відділень «Лікувальна справа», «Сестринська справа. Фармація».

    Всі студенти, які приймали участь в олімпіадах та конкурсах в повному обсязі виконували завдання. Але головна мета була у визначенні переможців та призерів, які будуть захищати честь коледжу у  обласних етапах олімпіад та конкурсів. Тому хочеться поіменно назвати переможців та призерів олімпіад та конкурсів 2017/2018 навчального року:

     І етап Міжнародного мовно-літературного конурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

    І місце - Миргород Марина ( 125 група);

    ІІ місце - Козаченко Анастасія ( 124 група);

    ІІІ місце - Павлова Марина (112 група).

     І етап XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    І місце – Миргород Марина (125 група);

    ІІ місце – Дукач Олександр (115  група);

    ІІІ місце – Петренко Маргарита (112  група); Мутерко Руслана (114 група).

     І тур обласної олімпіади з дисципліни «Англійська мова»

    І місце – Мальчиков Микита (113  група);

    ІІ місце – Ушенко Надія (112  група); Муравйов Данило (114 група).

    ІІІ місце – Нетяга Яна (115  група).

     І тур обласної олімпіади з дисципліни «Історія України»

    І місце – Іванова Анастасія (121  група);

    ІІ місце – Сердюков Андрій (123  група);

    ІІІ місце – Сидорчук Інна (211 група).

     І тур обласної олімпіади з дисципліни «Математика»

    І місце – Нетяга Яна, Ємець Валерія (115 група); Кичко Ганна (111 група).

     І тур обласної олімпіади з дисципліни «Українська мова»

    І місце – Петренко Маргарита (112  група);

    ІІ місце – Бунчук Андрій (114 група);

    ІІІ місце – Шульга Дмитро (113 група); Мануляк Андріана (122 група).

     І тур обласної олімпіади з дисципліни «Інформатика»

    І місце – Зеленський Павло (113 група); Нетяга Яна (115 група).

    ІІ місце – Рябоконь Анна (113 група); Біслер Артем (114 група);

    ІІІ місце – Муравйов Данило (114  група); Дукач Олександр (115 група).

     І тур обласної олімпіади з дисципліни «Фізика»

    І місце – Дукач Олександр (115  група).

    ІІ місце – Біслер Артем (114 група); Розналєвич Валерій (112 група);

    ІІІ місце – Баранкова Вікторія (111 група).

     І тур обласної олімпіади з дисципліни «Зарубіжна література»

    І місце – Нетяга Яна (115 група);

    ІІ місце – Ємець Валерія (115 група);

    ІІІ місце – Слєпко Марина (114 група).

     І тур обласної олімпіади з дисципліни «Біологія»

    І місце – Павлова Марина (112 група);

    ІІ місце – Мальчиков Микита (113 група);

    ІІІ місце – Варняк Аліна (114 група).

    2018/2019 навчальний рік

    ІІ етап олімпіади з української мови

    І місце – Рудак Юлія,

    ІІ місце –  Петренко Маргарита,

    ІІІ місце – Букач Анастасія.

    І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкрсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

    І місце – Петренко Маргарита та Нетяга Яна,

    ІІ місце – Слєпко Марина,

    ІІІ місце – Дукач Олександр.

    І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови імені П. Яцика

    І місце – Рудак Юлія,

    ІІ місце - Федоренко Дарія,

    ІІІ місце – Букач Анастасія.

    Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та грошовими преміями.

    Особливі слова подяки заслуговують викладачі, які готували завдання та безпосередньо займалися проведенням олімпіад та конкурсів, а саме: Піскунова В.В., Іщенко М.О., Запорожець О.М., Позднякова В.Ю., Тейсар Ю.В., Клікушина Я.А., Мозгова О.М., Ушаньова І.А., Гуліда С.І., Дідик О.О., Голубнича Л.П.,  Попельнюк М.В., Гаврилова С.М., Нижник С.В.

    Тож весь педагогічний колектив бажає успіхів нашим студентам у ІІ етапі обласних олімпіад та конкурсів.

     

    Також усі без винятку студенти 114, 113, 123, 124 академічних груп взяли участь у Міжнародній олімпіаді з української мови від проекту «Всеосвіта».

    Є різні результати цієї олімпіади, але кожен мав можливість спробувати свої сили. Після проходження олімпіади було оголошено конкурс на отримання мікроскопа від компанії «Плейвуд». Для цього необхідно було мати гарні результати проходження олімпіади, а також написати свої враження від її проходження. Всього брало участь 354 навчальних закладів з усієї України.

    Студенти 113, 114, 123, 124 груп взяли участь у цьому конкурсі, але за результатами голосувань перемогу здобули студенти 113 групи.

    Завдяки активності наших викладачів, студентів, батьків, знайомих і просто небайдужих людей до цього, наш медичний коледж увійшов у сотню найкращих закладів України!

    Грамоту було вручено також організатору проведення цієї олімпіади, викладачу української мови Лященко М. Б., студенти якої показали високі результати в олімпіаді з української мови.

    Особливу подяку від проекту «Всеосвіта» отримав директор коледжу Кучер В. П. за створені умови для професійного зростання викладачів, а також всебічного розвитку студентства.

    Саме завдяки таким перемогам і особистому внеску кожного наш навчальний заклад стає відомим не тільки на теренах України, а й поза її межами, а студенти мають можливість зробити крок до успіху у їх майбутній професійній діяльності.

    Заступник директора з навчальної роботи

    Запорожець Р.М.

     

     

     

    МЕТОДИЧНА РОБОТА

    У сучасних умовах розвитку освіти в Україні виняткового значення набуває система науково-методичної роботи. Вона ґрунтується на системних нововведеннях мети, змісту освіти, технологій, організації освітнього процесу.

    Методична робота в коледжі – це показник сучасності  закладу освіти. Вона є складовою частиною освітньо-виховного процесу.

    Основною метою організації методичної роботи є підвищення професійної майстерності та творчого потенціалу викладачів, розвиток інноваційної діяльності педагогічного колективу.

    У своїй діяльності керуємося такими принципами:

     

    • відповідність системи роботи коледжу соціальному замовленню суспільства і держави в умовах національних перетворень;
    • науковість методичної роботи;
    • системність методичної роботи;
    • комплексний характер методичної роботи (єдність і взаємозв’язок всіх сторін і напрямів діяльності щодо підвищення кваліфікації педагогічних кадрів з питань методики, дидактики, теорії виховання, педагогічної етики та розвитку загальної культури тощо);
    • системність, послідовність, наступність, безперервність, всебічне охоплення педагогів різними формами методичної роботи протягом навчального року, утвердження методичної роботи як частини системи безперервної освіти;
    • творчий характер методичної роботи, максимальна активізація діяльності педагогів.

                 

     У 2022/2023  н.р. коледж  працює над наступною методичною проблемою: «Формування клінічного мислення та громадянської свідомості як ключової компетентності успішної особистості випускника медичного коледжу»

    З метою створення ефективної системи обміну досвідом педагогів з питань практичного використання педагогічних технологій на засадах компетентнісного підходу постійно удосконалюються форми проведення методичної роботи, поряд із традиційними формами роботи практикуються і нестандартні форми, які поступово залучають педагогів до активної професійної діяльності: семінар – практикум “Апгрейд викладача” з теми «Організація роботи викладача в додатку Google Сlassroom», методичний семінар «Педагогічний органайзер: тайм-менеджмент викладача», психолого-педагогічна толока «Розвиток емпатійності у студентів як психолого – педагогічна проблема», робота творчих груп («Воркшоп як активний розвиваючий метод групової роботи», майстер – клас «Стандарти сестринської діяльності. Від теорії до практики», «фокус-група» з теми «Веб-квест як засіб активізації навчальної діяльності студента», дифузна група щодо опанування методами роботи з інтерактивною дошкою «Інтерактивна дошка: повноцінне використання».

    За своєю суттю методична робота спрямована на формування інноваційного освітнього середовища, тому планування видів і форм методичної роботи здійснюється на основі аналізу конкретного стану справ у коледжі, на циклових комісіях, враховує існуючі методичні, організаційні, навчальні проблеми. Зміст методичних заходів, які відбуваються, відповідає принципу науковості методичної роботи.

    Структура методичної роботи в Бериславському медичному фаховому коледжі 

     

    Викладачі коледжу постійно беруть участь у:

    • міжнародних, регіональних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях
    • складі журі обласних етапів предметних олімпіад із загальноосвітніх дисциплін серед студентів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області
    • складі журі конкурсів професійної майстерності «Краща медична сестра» серед медичних коледжів
    • майстер-класах для викладачів закладів фахової передвищої освіти.

    Педагогічний колектив коледжу працює над наповненням та оновленням методичного забезпечення занять, доповнює та створює матеріали поточного й підсумкового контролю знань та вмінь у формі проблемних питань, ситуаційних задач, завдань тестового різнорівневого контролю тощо.

    Методична служба коледжу організовує роботу щодо формування методичної компетентності викладачів в рамках самоосвіти. У методичному кабінеті зібрані інформаційні, інформаційно-методичні  матеріали, зразки навчальної документації, добірки статей, відеоматеріали, презентації та ін. 

     

     Результатом впровадження цифрових технологій в освітній процес є перехід на якісно-новий рівень надання освітніх послуг, формування педагогічного колективу, що вільно працює у інформаційному просторі, активно використовує цифрові технології.

     

    Застосування цифрових технологій при організації навчальної діяльності студентів дозволяє реалізувати головні завдання модернізації вищої медичної освіти, а саме: випуск кваліфікованих медичних кадрів із високим рівнем сформованості ключових, базових, професійних компетентностей. В освітній процес успішно впроваджуються технології активного та інтерактивного навчання, технологія розвитку критичного мислення, що дозволяє покращити якість освітнього процесу, розвинути пізнавальну активність студентів, сформувати вміння та навички самостійного здобування знань, їх свідомого застосування на практиці. Для формування навичок критичного мислення впроваджуються інтерактивні методи: парна та групова робота, дискусії, проектна технологія, ділові, рольові ігри, «веб-квест», «воркшоп».

    Авторські блоги з навчальних дисциплін, на яких розміщені навчально-методичні матеріали, дозволяють впроваджувати елементи дистанційного навчання, реалізувати «змішане» навчання, формують пізнавальну активність студента, вдосконалюють навички самостійної роботи в інформаційних базах даних мережі Інтернет.

    Методична служба коледжу перебуває у пошуках ефективних форм, методик, технологій підвищення фахової кваліфікації, розвитку педагогічної компетентності, спрямованих на формування висококваліфікованого кадрового потенціалу. Інноваційний менеджмент в методичній роботі реалізується шляхом організації методичної роботи з педагогами на основі діагностування, упровадження партнерського стилю відносин творчої співпраці в організації методичної роботи. 

     

    Освітньо-професійна програма "Лікувальна справа" (Фаховий молодший бакалавр) - ПЕРЕГЛЯНУТИ

    Освітньо-професійна програма "Сестринська справа" (Фаховий молодший бакалавр) - ПЕРЕГЛЯНУТИ

    Освітньо-професійна програма "Фармація" (Фаховий молодший бакалавр) - ПЕРЕГЛЯНУТИ

     

    Літня екзаменаційна сесія 2022/2023 н.р. - ПЕРЕГЛЯНУТИ

    Зимова екзаменаційна сесія 2022/2023 н.р. - ПЕРЕГЛЯНУТИ

     

    Графік навчального процесу спеціалізації "Сестринська справа" - ПЕРЕГЛЯНУТИ

    Графік навчального процесу спеціалізації "Лікувальна справа" - ПЕРЕГЛЯНУТИ

    Графік навчального процесу спеціалізації "Фармація" - ПЕРЕГЛЯНУТИ

     

    foot1

    foot2

    foot3

    Наша адреса
    74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
    тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    © 2022 Бериславський медичний коледж