Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Лікувальна справа

  Відділення «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА»

   Спеціальність 223 Медсестринство

   Спеціалізація Лікувальна справа

   Термін навчання:

  • на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) - 4 роки;
  • на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 3 роки.

   

  Ліцензійний обсяг: 75 осіб

  (50 – державне замовлення, 25 – контрактна форма навчання).

  Очолює відділення - Покрищенко Олена Михайлівна.

  Моя професія - фельдшер

  Найпопулярнішою серед абітурієнтів є професія фельдшера. Фельдшер (нім. Feldscher від Feldscherer) спочатку перекладалось як польовий цирульник, хірург. Це медичний працівник із спеціальною освітою, який має право самостійно надавати першу медичну та долікарську допомогу на фельдшерсько-акушерському пункті (ФАПі); помічник лікаря в лікувально-профілактичних та санітарно-протиепідемічних установах. Освітня та професійна підготовка в коледжі дає можливість випускникові в умовах гострої конкуренції влаштуватись на роботу у здоровпункт будь-якого підприємства, на морські та річкові судна, у лікувальні заклади, працювати фельдшером станції (відділення) швидкої та невідкладної медичної допомоги, очолювати ФАП на селі.

   Професія має спеціальності

  Фельдшер працює переважно в установах служби швидкої допомоги, виїжджає на виклики для надання  допомоги хворому. За даними огляду ставить попередній діагноз. У разі потреби викликає лікаря або бригаду фахівців. Здійснює транспортування хворих при госпіталізації. Виконує медичні маніпуляції, внутрішньовенні ін'єкції, перев'язки тощо.

  Фельдшер військовий веде прийом і медичний огляд, а також лікування у військових частинах, на кораблях за відсутності лікаря або під його наглядом.

  Фельдшер психоневрологічних установ працює там, де відсутній лікар-психіатр, скеровує виявлених або тих, хто звернувся за допомогою в стаціонар і спостерігає за ними після виписки.

  Фельдшер-акушер приймає пологи, проводить патронаж вагітних жінок і грудних дітей, вживає заходи щодо запобігання жіночої й дитячої смертності.

  На сьогоднішній день на відділенні “Лікувальна справа” навчається 225 студентів. Колектив відділення постійно працює над удосконаленням рівня практичної підготовки спеціалістів, в постійному творчому пошуку, аби перетворити вчорашнього випускника школи на висококваліфікованого фахівця, здатного успішно працювати в сучасних умовах.

  У процесі підготовки студентів запроваджуються новітні технології навчання: мультимедійні системи, підручники на електронних носіях; Internet-технології, активні форми навчання, основними з яких є тести, ділові ігри, відеофільми та створення практичних ситуацій з розподілом відповідних ролей між студентами.

  З метою підвищення якості успішності студентів проводиться наступна робота: використання передових інноваційних технологій навчання; створення належних умов для співпраці навчального закладу з лікувально-профілактичними закладами міста та області; розвиток творчої науково-дослідницької роботи викладачів та студентів; участь у конференціях та конкурсах.

  Освіта, отримана в коледжі, - гарант високого професіоналізму. Підготовка наших випускників відповідає найсучаснішим світовим стандартам медичної освіти, про що свідчать відгуки головних лікарів та пацієнтів медичних установ Херсонської області.

  Навчання на відділенні «Лікувальна справа»  - відмінний варіант для тих, хто вже не хоче вчитися в школі і мріє про отримання спеціальності і працевлаштуванні в максимально швидкі терміни.

   

  В 2018/2019 навчальному році комунальний заклад «Бериславський медичний фаховий коледж» Херсонської ради працював над введенням з 01 вересня  2019 року підготовки студентів за спеціальністю 223 Медсестринство, спеціалізації Лікувальна справа (Військовий фельдшер).

   Заклад звернувся з відповідними листами до Херсонської обласної ради та Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації. В навчальному закладі вже розроблені навчальні плани та необхідне навчально-методичне забезпечення по введенню спеціальності 223 Медсестринство, спеціалізація Лікувальна справа (Військовий фельдшер).

  Станом на 14 січня  2019 отримано погодження від Херсонської обласної ради та Департаменту охорони здоров’я на введення спеціальності «Військовий фельдшер».

   

  з/п

  Номер академічної групи

  П.І.П. старости

  Кількість студентів в групі

  П.І.П куратора  1

  113

  Ричковська Анна Вікторівна

  25

  Драган Людмила Іванівна

  2

  114

  Козаченко Анастасія Сергіївна

  25

  Мозгова Олена Миколаївна

  3

  212

  Моргун Юлія Вадимівна

  22

  Омельяненко Дмитро Сергійович

  4

  123

  Позігун Тетяна Володимирівна

  25

  Клікушина Яна Анатоліївна

  5

  124

  Макуріна Анжеліка Олександрівна

  25

  Бай Ірина Олександрівна

  6

  222

  Гусаров Анатолій

  24

  Рахмакова Наталія Олександрівна

  7

  133

  Ковальчук Ольга Андріївна

  25

  Бєлєй Тетяна Ярославівна

  8

  134

  Бумбу Кароліна Василівна

  24

  Піскунова Валентина Василівна

  9

  232

  Прокіпець Павло Юрійович

  23

  Бриж Марина Іванівна

  10

  143

  Шевцова Руслана Юріївна

  24

  Дідик Валентина Вікторівна

  11

  144

  Кисельова Олександра Олегівна

  25

  Дідик Олександр Орестович

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2022 Бериславський медичний коледж