Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Сестринська справа. Фармація

   

  Відділення «СЕСТРИНСЬКА СПРАВА. ФАРМАЦІЯ"

   Спеціальність 223 Медсестринство

   Спеціалізація Сестринська справа

   Термін навчання:

  • на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) - 4 роки;
  • на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 3 роки.

   

  Ліцензійний обсяг: 75 осіб

  (50 – державне замовлення, 25 – контрактна форма навчання).

  Очолює відділення Кобельчук Ірина Ігорівна -  спеціаліст І кваліфікаційної категоріївикладач дисципліни "Анатомія та фізіологія людини".

  Сучасна медична сестра це висококваліфікований спеціаліст, професіонал, людина з широким світоглядом, можливості якої відкриваються саме в Бериславському медичному фаховому коледжі.

  Сестра медична - здійснює професійну діяльність під керівництвом лікаря. Проводить прості діагностичні, лікувальні і фізіотерапевтичні процедури. Застосовує лікарські засоби для зовнішнього, ентерального і парентерального введення в організм пацієнта. Готує хворих до лабораторного, рентгенологічного, ендоскопічного та ультразвукового обстеження. Веде медичну документацію. Бере активну участь в поширенні медичних знань серед населення. Дотримується принципів медичної деонтології. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

  Здобувачі освіти вивчають чинне законодавство охорони здоров'я та нормативні документи, що регламентують діяльність закладів охорони здоров'я; права, обов'язки та відповідальність медичної сестри.

  Отже, лікування не буде ефективним без належного догляду. Тому, основне завдання, яке ставить навчальний заклад перед майбутніми випускниками, - це засвоєння теоретичних знань та умінь, які отримують на лекціях, практиках, при спостереженні і догляді за хворими під час виробничої та переддипломної практик, під час виконання сестринських маніпуляцій у тренажерних залах та спеціально обладнаної операційної, які знаходяться в приміщені коледжу.

  У комунальному закладі «Бериславський медичний фаховий коледж» Херсонської обласної ради розроблено засоби впровадження дистанційного навчання: засоби надання навчального матеріалу, засоби перевірки виконання завдань, засоби проведення консультацій та лекцій між викладачем і здобувачем освіти, засоби для швидкого поповнення курсу новою інформацією, коригування помилок.

  Випускники спеціалізації "Сестринська справа" реалізують свій професіоналізм у лікарнях, санаторіях, оздоровчих та реабілітаційних центрах, пологових будинках, диспансерах, амбулаторіях,  медичних пунктах  шкіл, в якості сестри медичної операційної,  сестри-анестезистки, сестри медичної санітарної авіації, сестри медичної станції швидкої та невідкладної  допомоги.

  Отримавши ступінь фахового молодшого бакалавра, медичні сестри мають можливість продовжити освіту у вищих навчальних закладах медичного спрямування.  

   

    

  Спеціальність 226 Фармація, промислова фармація

   Спеціалізація Фармація

   Термін навчання:

  • на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) - 3 роки;

   

  Ліцензійний обсяг: 30 осіб

  (10 – державне замовлення, 20 – контрактна форма навчання).

  Фармація галузь успішного професійного зростання в Україні.

  Асистент фармацевта – це фаховий молодший бакалавр, який призначається для роботи в аптеках, на аптечних складах, у філіях аптек, аптечних пунктах, фармацевтичних фабриках, фармацевтичних складах та інших підприємствах аптечної служби. Сьогодні асистент фармацевта — це спеціаліст соціальноорієнтований та надзвичайно необхідний суспільству.

   

  Підготовка за спеціалізацією "Фармація" виконується на високому навчально-методичному рівні з використанням навчальних аудиторій, лабораторій, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою. У навчальному закладі штучно імітовані «аптечні пункти». Навчальне місце кожного здобувача освіти забезпечене необхідним лабораторним інструментарієм, хімічними реактивами, що використовуються під час виготовлення ліків. Студенти проходять пропедевтичну, фармакогностичну, технологічну практики.

  Під час дистанційної форми навчання викладачами створену таку комунікаційну структуру, яка є гнучкою та комфортною для усіх учасників освітнього процесу (кожен викладач має власний простір для викладання необхідних матеріалів, забезпечення взаємодій та відгуків здобувачів).

  Після завершення навчання фармацевт володіє системними та змістовними знаннями з фармакології та фармакотерапії, хімії, аптечної технології ліків, організації та економіки фармації, менеджменту та маркетингу, фармакоекономіки та ін. Що дає можливість широкого вибору місця роботи: аптеки та їх структурні підрозділи; фармацевтичні компанії; фармацевтичні фірми; аптечні бази, склади; контрольно-аналітичні лабораторії; фармацевтичні фабрики, заводи; науково-дослідні інститути; клініко-діагностичні лабораторії; хіміко-фармацевтичні підприємства та парфумерно-косметичної галузі; економіко-маркетингові структури підприємств.

  Асистент фармацевта — це гідна європейська заробітна плата, високий рівень життя, приналежність до інтелектуальної еліти. Бути справжнім фахівцем своєї справи — це значить бути лідером, справжнім господарем своєї долі!

   

   

   

   

  Старости та куратори академічних груп

  відділення «Сестринська справа. Фармація»

  111

  Верстюк Інна Вікторівна

  Шаповалова Інна Юріївна

  112

  Калюжна Яна Анатоліївна

  Сугак Валентин Анатолійович

  115

  Алексєєнко Анна Олесіївна

  Смірнов Павло Євгенович

  211

  Суходол Анна Петрівна

  Шевченко Анна Олександрівна

  121

  Заруденець Дар’я Дмирівна

  Нижник Сергій Васильович

  122

  Христова Каріна Володимирівна

  Голубнича Людмила Петрівна

  125

  Марчук Катерина Василівна

  Аркушенко Галина Геннадіївна

  221

  Вірязова Маргарита Володимирівна

  Литвинова Аліна Едуардівна

  131

  Андрійчук Іванна Миколаївна

  Димченко Людмила Ігорівна

  132

  Василеська Тетяна Андріївна

  Тейсар Юлія Валентинівна

  135

  Чабанова Катерина Сергіївна

  Запорожець Олена Миколаївна

  231

  Гарайнова Тетяна Сергіївна

  Зима-Худякова  Ірина Олександрівна

  141

  Міщенко Ольга Сергіївна

  Стратієнко Галина Іванівна

  142

  Денисенко Владлена Юріївна

  Нагурня Наталія Степанівна

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж