Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       
  Отримано омріяні дипломи!
  Сьогодні радісний і хвилюючий день водночас. Бериславський медичний фаховий коледж випускає фельдшерів, медичних сестер та фармацевтів. Нашим студентам випала доля жити у час глибинних змін, коли визначальними стали освіченість, інтелект та здатність до постійного саморозвитку. Вже завтра вони розпочнуть свою професійну діяльність. Перед кожним з них відкривається новий шлях невтомного пошуку. Ми віримо, що наші молоді, талановиті та амбіційні випускники стануть гідними представниками обраної справи, впевнено йтимуть по життю та досягнуть вершин професійної майстерності.
  З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Володимир Кучер, який побажав їм міцного здоров’я, миру, достатку, наснаги та терпіння. Він зауважив, що студентство – найкраща пора, час для самореалізації та самовизначення, який кожен згадуватиме з приємним трепетом у серці.
  Долучилась до привітання і заступниця голови Бериславської районної ради Тетяна Мягка, яка побажала молодим фахівцям любові до обраної професії та прагнення до постійного вдосконалення своєї фахової майстерності.
  Молоді спеціалісти, традиційно, склали клятву медичного працівника.
  Любі наші випускники, ми завжди чекатимемо звісток про ваші перемоги, успіхи та досягнення. Пам’ятайте про роки проведені в стінах вашої Alma Mater та з гордістю несіть ім’я випускника Бериславського медичного фахового коледжу!
   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2021 Бериславський медичний коледж