Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Волонтери

  Студенти навчального закладу, на волонтерських засадах допомагають КНП «Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради» заносити дані про щеплення населення до ЕСОЗ(Електронна система охорони здоровя).

  13 жовтня в навчальному закладі відбувся козацький батл «Де логіка?», між збірними команд ліцею 8-го класу та 113 групи «Лікувальна справа». Організаторами заходу були Іщенко М.О. та Бєлєй Т.Я.

  Вітаємо!

  Шошину Альону, студентку 132 академічної групи, яка перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Твоя супер професія». Організованого фондом Рената Ахметова.

  Відбулося нагородження студентів за участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»

  8 жовтня у навчальному закладі було проведена інформаційна година до Всесвітнього дня психічного здоров’я, викладачем Кузаковим С.В.. Студентки 141 групи цікаво та інформативно представили матеріали заходу. В підсумку викладачем було зроблено тестування на визначення тривожності та конфліктності.

  07 жовтня у навчальному закладі, викладачками Шевченко А.О., Шкуропат В.В., Ваврищук А.Е., Бочкарнікова О.В., було проведено круглий стіл на тему «Навчання родичів пацієнтів догляду за тяжкохворими». Подію приурочено до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги. Під час засідання круглого столу студенти розглянули інформацію з історії становлення паліативної допомоги в Україні та світі, отримали можливість відпрацювати необхідні практичні навички по догляду за тяжкохворими людьми.

  Сторінка 1 із 57

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2021 Бериславський медичний коледж