Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  З метою належної організації занять зі службової підготовки працівників поліції, Бериславський медичний фаховий коледж став організатором проведення практичних занять з надання домедичної підготовки працівниками поліції в екстремальних ситуаціях. Навчання проводили лікар-анестезіолог Панчук С.Л та лікар-хірург Крот А.В. Фахівці продемонстрували практичні навички, необхідні для надання допомоги населенню в надзвичайних умовах. Співробітники поліції отримали кориснй досвід та змістовно провели час. Дякуємо начальнику Бериславського відділу поліції  О.Ковальову та  старшому дільничому офіцеру В. Степанюку за запрошення та належну організацію занять. Маємо надію на подальшу співпрацю.

  11 березня студенти Бериславського медичного фахового коледжу брали участь у фінальних змаганнях з настільного тенісу серед закладів фахової передвищої освіти за програмою XVI обласної Універсіади.

  В рамках тижня майстерності циклової комісії  загальноосвітніх дисциплін викладачем Жуковським О.В. було проведено відео конкурс патріотичної пісні  серед студентів першого курсу.

  Метою конкурсу було популяризація та пропаганда національного пісенного надбання та патріотичне виховання молоді.

  Кожна академічна група була нагородження подяками за активну участь у пісенному конкурсі.

  4 березня 2021 р. у рамках проведення тижня професійної майстерності викладачів циклової комісії загальноосвітньої підготовки Дідиком О.О.,  було проведено шоу-гру «Цікава фізика» серед ліцеїстів 9 класу. Ця гра вимагала від учасників не тільки глибоких знань із фізики, але й логічного мислення, кмітливості, почуття гумору.

  Ліцеїсти відповідали на цікаві питання, демонстрували досліди, фокуси. Усі присутні могли отримати нову корисну інформацію, почути пояснення деяких природних явищ, перевірити свою ерудицію і обізнаність.

  Сьогодні на передодні свята 8 Березня адміністрація та юнаки коледжу привітали дівчат та жінок закладу з наступаючим святом.

  З привітальними словами до всіх присутніх звернувся директор коледжу Володимир Кучер, який побажав тепла і любові серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття.

  25 лютого 2021 року  в навчальному закладі викладачем циклової комісії науково-природничої підготовки та фізичного виховання Димченко Л.І.  проведено  олімпіаду з дисципліни «Хімія» серед студентів І курсів відділень «Лікувальна справа» та «Сестринська справа. Фармація».

  26 лютого 2021 року в начальному закладі був проведений навчальний практичний тренінг по наданню першої долікарської допомоги для викладачів коледжу. Тренінг провів лікар-анестезіолог вищої категорії КНП Бериславська центральна районна лікарня» Котенко Л.В.

  25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки  видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.

  Світ не знав такої поетеси. Безсмертна іскра Прометея запала глибоко в її серце і загорілася ясним вогнем. В промінні цього вогню світ пізнав творіння української поетеси, пройняті філософськими роздумами про людину очікуваного майбуття, сповнені незборимої сили заперечення зла і ствердження добра.

  Героїзм,з яким поетеса переборювала свої муки, робив Лесю Українку наймужнішою серед численних тогочасних поетів.

  Леся Українка прожила хоч і коротке, проте надзвичайно цікаве життя – життя сповнене любові, добра, сили волі, мужності і краси. Тому недаремно її твори користувалися і користуються надзвичайною популярністю.

  Сьогодні в навчальному закладі працівниками бібліотеки – Ревенко Т.С. та Сенченковою. Л.В. було проведено пізнавальний  бібліотечний захід  за участі  любителів поетичного слова Л.Українки, студентів академічних груп першого курсу. Під час заходу студенти ознайомилися з біографією видатної поетеси, та її творчістю. Також студенти стали активними учасниками заходу із задоволенням декламували вірші Лесі Українки.

   Пройдуть  століття , а  живе слово Лесі Ураїнки буде жити вічно!

  Сторінка 1 із 52

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж